Про інформування щодо особливостей реєстрації на ЗНО-2018

З 06.02.2018 року на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти розпочав роботу сервіс для створення реєстраційної картки учасника ЗНО – «Зареєструватися».

Для проведення реєстрації будуть функціонувати й інші сервіси:

  • «Інформаційна сторінка»;
  • «Перевірити стан реєстрації»;
  • «Внести зміни».

Просимо уважно відстежувати роботу сервісів і доводити інформацію до закладів освіти.

На сторінках закладів освіти «Керівникам закладів освіти» у розділі «Інформація до відома» розміщено зразок Клопотання від закладу освіти щодо реєстрації випускників, які через поважні причини не змогли отримати паспорт громадянина України.

Нагадуємо, що у Списку, який надсилається перший раз до регіонального центру, повинні бути зазначені всі випускники. Навпроти кожного випускника – назви навчальних предметів, результати зовнішнього незалежного оцінювання з яких зараховуються як оцінки за державну підсумкову атестацію або запис із зазначенням причини не надання реєстраційних документів випускника.

У рамках проведення спільної інформаційної кампанії просимо дати доручення керівникам закладів освітити організувати оформлення у закладах освіти інформаційних куточків «Реєстрація на ЗНО-2018» з використанням уніфікованих матеріалів, наданих Харківським регіональним центром оцінювання якості освіти.

Відправте коментарій on "Про інформування щодо особливостей реєстрації на ЗНО-2018"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*