Формування стресостійкості в учасників освітнього процесу в умовах Концепції « Нова українська школа»

Формування стресостійкості в учасників освітнього процесу в умовах Концепції « Нова українська школа»Формування стресостійкості в учасників освітнього процесу в умовах Концепції « Нова українська школа»

Наприкінці січня відбулось  засідання МО практичних психологів  Краснопільського району за темою: « Формування стресостійкості в учасників освітнього процесу в умовах  Концепції  « Нова українська школа».

Вибір теми обумовлений актуальністю цієї проблеми, адже соціально-економічні умови ,демографічна ситуація ,що склалася в Україні ,сприяє виникненню стресу  у дітей і дорослих.

Під час семінару висвітлені питання щодо шляхів формування стресостійкості у дітей та підлітків, розглянуто питання щодо запобігання стресових ситуацій під час освітнього процесу серед дітей усіх вікових категорій .

Відбувся обмін досвідом серед практичних психологів з даної проблеми. Так, практичний психолог ДНЗ  с. Покровка С.С.    Василенко висвітлила у своєму виступі систему роботи з вихователями , батьками та провела з учасниками зібрання вправу « Позитивні емоції формуємо разом». Система роботи щодо формування стресостійкості серед дітей та підлітків була представлена також практичним психологом  Ряснянського НВК Горват Ж.В.

В ході  засідання методист з психологічної служби Скирта  Т.С.    акцентувала увагу практичних психологів на доцільності впровадження  новітні технології в професійній взаємодії  практичних психологів з учасниками освітнього процесу  щодо формування стресостійкості серед дітей та учнівської молоді.

Методист з психологічної служби Т.С. Скирта

Відправте коментарій on "Формування стресостійкості в учасників освітнього процесу в умовах Концепції « Нова українська школа»"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*