Зимові канікули! Ура!

Зимові канікули

Ось і настала ця довгоочікувана пора. Зима. Найкращі зимові канікули, багато свят і найголовніше – Новий Рік, яке є найулюбленішим святом для кожного.     

 На виконання наказу Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації від 09.12.2019 № 786-ОД «Про організацію відпочинку, оздоровлення та змістовного дозвілля дітей і юнацтва під час зимових шкільних канікул»  в закладах загальної середньої освіти району керівниками видані накази, якими затверджені заходи з організації та проведення зимових шкільних канікул.               

Планується проведення, в період з 26 по 28 грудня 2019 року, новорічних ранків для учнів початкових класів, святкових карнавалів та новорічних вечорів для учнів середньої та старшої групи. 

Учні 1-7 класів  закладів освіти району долучаються до перегляду вистави в театрі  ім. М.С. Щепкіна «Чарівник країни Оз».

Учні впродовж канікул здійснять віртуальні подорожі «Новий рік крокує країнами Європи», братимуть участь в вікторинах «Вгадай новорічну мелодію», «Новий рік та Різдво з героями казкових героїв», «Подорожуємо по Україні», конкурсах малюнків «Зимонька-зима», «Зима-чарівниця», брейн-ринзі «Права та обов’язки громадян», правничих іграх, занятті з профілактики насильства «Стоп боулінг», профорієнтаційному занятті «Світ професій», в природоохоронних акціях «Годівничка», «Нагодуй птахів».

Впродовж канікул для учнів працюватимуть гуртки за розкладом, спортивні зали, де будуть проведені спортивні змагання «Я обираю здоровий спосіб життя», «Спортивні ігри», «Зимові веселі старти», тенісний турнір, шахматно-шашковий турнір, турнір з волейболу між вчителями та учнями, спортивно-масові заходи за бажаннями учнів.

Діти-сироти, діти-активісти шкільного життя запрошені до участі в обласних новорічно-різдвяних святах.

Відправте коментарій on "Зимові канікули! Ура!"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*