Звітує дошкільний навчальний заклад «Колосок»

Звітує дошкільний навчальний заклад «Колосок»

Днями колектив Краснопільського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №2 «Колосок» звітував про свою роботу перед вихователями дошкільних навчальних закладів району. Словами привітання до учасників семінару звернулися вихованці ДНЗ. Потім присутні мали змогу переглянути звіт – презентацію, під час якої ознайомилися з напрямками роботи та діяльності дошкільного закладу, з тим, які свята, розваги, заняття, ігри, фізкультурно-оздоровчі заходи проводяться в дитячому садочку.

Після презентації всіх присутніх запросили на заняття старших дошкільників. Вихователь І категорії Підопригора В.О. запропонувала діткам відвідати казкове місто «Читайликів». В доступній ігровій формі діти закріпили букви, звуки, склади, слова. Під час заняття були використанні елементи методики навчання раннього читання Л.Шелестової.

Під час обговорення вихователь поділилася своїм досвідом роботи за методикою навчання раннього читання Л.Шелестової, презентувала свої наробки, дидактичні ігри та дидактичний матеріал.

У дитячому садку функціонує гурток «Умілі ручки», де діти знайомляться з технікою аплікації оригамі, освоюють та розвивають навички складання та виконання робіт у цій техніці. Як підсумок роботи гуртка вихователь Федоренко І. М. разом з дітками підготували казкову подорож до картинної галереї.

Ірина Миколаївна розповіла, що аплікація – дуже доступний вид образотворчої діяльності, який приносить користь, але менше активізує дитячу творчість. Для того, щоб поліпшити у дітей результати творчої роботи, потрібно поєднувати заняття з оригамі й аплікації. Для цього дитині не потрібно вирізати, треба лише вибрати кружечок необхідного кольору і розміру, певним чином скласти його і наклеїти. Саме це розвиває у дітей почуття форми, кольору, пропорції, а під час згинання круга в різних напрямках тренуються м’язи пальців рук, удосконалюється окомір та зорова-рухова пам’ять. І найбільша користь – це творче втілення всіх дитячих задумів та розвиток уяви.

Всі присутні мали змогу більш детальніше ознайомитися з цією технікою виконання під час майстер-класу. Свої враження, побажання, поради учасники семінару написали на зернинках і розмістили на стеблинках колосочка.

Хай зернинки проростуть
Нам ідеї подадуть.
Ми у нашім колективі
Ці зернинки обмолотим
І спечемо коровай з ваших, друзі, побажань.

Відправте коментарій on "Звітує дошкільний навчальний заклад «Колосок»"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*