ЗООЛОГІЧНА ГАЛЕРЕЯ

ЗООЛОГІЧНА ГАЛЕРЕЯ

Відповідно плану роботи відділу освіти, молоді та спорту, районного методичного кабінету, згідно Циклограми проведення відбіркових заходів з учнівською молоддю на 2018-2019 н.р,  з метою  виховання ціннісного ставлення до біорізноманіття свого регіону, різних зоогеографічних областей; розвитку образного мислення і емоційної  чуйності; розкриття творчих здібностей та художнього смаку підростаючого покоління впродовж березня місяця  2019 року проводився відбірковий етап  Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Зоологічна галерея», в якому взяли участь учні із всіх закладів загальної середньої освіти району.

Згідно умов проведення конкурсу учасники надсилали по два малюнки – на першому малювали птахів або ссавців, які мешкають на території регіону, на другому – представників різних зоогеографічних областей.

При оцінюванні робіт журі  звертало увагу на художню виразність, реальність зовнішнього вигляду і характерних ознак птахів і ссавців регіону, зоогеографічних областей світу; оригінальність композиційного рішення; індивідуальність і креативність творчого почерку виконавця.

В ході конкурсу була активізована пізнавальна діяльність учнівської молоді до представників тваринного світу з різних зоогеографічних областей.

Роботи  переможців відбіркового  етапу  Ночовки Олександри(Грабовський НВК), Татарченко Анастасії(Славгородська ЗОШ І-ІІІст.), Олексенко Тетяни (Покровська ЗОШ І-ІІст.)  направлені до участі в обласному конкурсі.

ЗООЛОГІЧНА ГАЛЕРЕЯЗООЛОГІЧНА ГАЛЕРЕЯЗООЛОГІЧНА ГАЛЕРЕЯЗООЛОГІЧНА ГАЛЕРЕЯЗООЛОГІЧНА ГАЛЕРЕЯ

Відправте коментарій on "ЗООЛОГІЧНА ГАЛЕРЕЯ"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*