Змагалися юні лижники

Змагалися юні лижники

28 лютого в Краснопільському районі проведено міжшкільні змагання з лижних гонок в залік XXV районних спортивних ігор школярів.

Основна мета заходу – популяризація фізичної культури і спорту серед школярів, пропаганди здорового способу життя та формування в учнівської молоді фізичного і морального здоров’я.

У змаганні взяли участь 41 дитина із 7 навчальних закладів району. Лижні перегони, в яких змагалися дівчата та юнаки, проводилися на лижній базі Краснопільської ДЮСШ, ст. «Явір» смт. Краснопілля.

Змагання проводилися окремо серед шкіл І групи – навчальні заклади І-ІІІ ступенів: Краснопільська, Славгородська, Великобобрицька ЗОШ І-ІІІ ступенів, Ряснянський НВК та Краснопільська гімназія; та ІІ групи – навчальні заклади І-ІІ ступенів: Покровська ЗОШ І-ІІ ступенів та Грабовський НВК.

За підсумком змагань у загальному заліку І місце серед шкіл І групи вибороли юні лижники з Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІ – Краснопільської гімназії, ІІІ – Славгородської ЗОШ І-ІІІ ступенів; серед шкіл ІІ групи першими стали учні з Грабовського НВК, другими – юні лижники Покровської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

За перемогу у змаганнях юних спортсменів нагородили грамотами відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської районної державної адміністрації. Вітаємо переможців! Сподіваємось, що таке спортивне свято надихнуло юних лижників на нові перемоги.

Змагалися юні лижники Змагалися юні лижники

Змагалися юні лижники
Змагалися юні лижники
Змагалися юні лижники
Змагалися юні лижники
Змагалися юні лижники
Змагалися юні лижники

Відправте коментарій on "Змагалися юні лижники"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*