Зірковий бал

Зірковий бал
Для кожного в житті є шанс відкритись –
Тільки знайди в собі талант.
І розвивай його, наскільки стане сили –
У різнобарвності життя потрібним стань.

Кажуть, що романтика зникає із сучасного життя, але це неправда, її вистачає і в нашому ХХІ столітті. Днями в Краснопільському районному центрі дитячої та юнацької творчості відвальсував бал талантів – «Зірковий бал». Його організовують уже декілька років поспіль, передусім для учнів загальноосвітніх шкіл, які гарно вчаться, завойовують призові місця на районних та обласних олімпіадах з різних навчальних дисциплін, є учасниками та призерами різноманітних конкурсів не тільки в області , а й на Всеукраїнському рівнях, мають спортивні досягнення тощо. А ще для них це можливість поспілкуватися, ближче познайомитися один з одним. Цього року покружляти у танці приїхали 26 пар з усього району Дрес-код не надто суворий. На дівчатах – і кринолін, і справжнє міні. Проте хлопцям – сучасна мода не до вподоби.

Лазоренок Микола, учасник балу:

– Дівчата мають бути такими, – гарна сукня, зачіска, щоб кидалась одразу в очі. Хлопцям із одягом простіше. Класична частина – віденський вальс. Аби так рухатись, я тренувався цілий місяць перед дзеркалом.

Чугай Юлія, учасниця балу:

– Важко спочатку було все і руку, і голову, і спину тримати, але старалася, репетицій дуже багато було.

Програма була насиченою – багато гарної музики і пісень, цікаві, веселі конкурси, солодкі частування і… танці, танці, танці. Для учасників був влаштований майстер-клас, який провела хореограф ЦДЮТ В.М.Ушкалова. У залі панувала атмосфера дружби та ввічливості. Ніхто не стояв осторонь, дівчата не сумували, бо галантних кавалерів вистачало. І юні красуні не втомлювалися посміхатись та позувати перед об’єктивами фотокамер.

Кавалери були більш стриманими, ніж дівчата, але задоволення не приховували.

– Як на мене, танців забагато, – каже учень Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ст. Олексенко Станіслав – важкувато, але свято гарне і мені приємно бути на ньому присутнім.

Приємно, що сьогодні ми бачимо тут стільки молодих людей. Всі гарні, всі красиві, всі танцюють… Ми думаємо, що «Зірковий бал» уже став родзинкою світського життя Краснопільщини. Бажаємо , щоб ці маленькі зірочки запалили вогонь знань і в інших учнів, щоб творчі злети тривали, щоб праця була в радість, щоб і надалі мали сміливість змінюватися і зростати, і бути першими, і бути іншими. Нехай здійсняться ваші мрії.

Культорганізатор ЦДЮТ І.Акименко.

Відправте коментарій on "Зірковий бал"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*