Зі святом, дорогі матусі!

Про маму можна говорили багато і довго: про її ласкаві та умілі руки, вірне і чуйне серце, у якому ніколи не згасає любов, світлу усмішку і ніжний голос… І скільки б не було тобі років – п’ять або десять, п’ятнадцять чи п’ятдесят – тобі завжди потрібна мама. І чим більша твоя любов до неї, тим радісніше і світліше життя. То ж хай завжди буде мама!

Напередодні Міжнародного жіночого свята 8 Березня вихованці Краснопільського центру дітей та юнацтва вітали своїх мам та бабусь із першим весняним святом краси, ніжності і тепла.

Подарунком найдорожчим у їхньому житті людям діти влаштували святковий вогник «Зі святом, дорогі матусі!». Вихованці гуртків «Чарівна намистинка» (керівник Овєчкіна О.В.) , «Сувенірчик» (керівник Завгородня Ю.О.), «Ред. Бул» (керівник Лебеденко С.О.) красномовно декламували вірші, виготовляли плакат – колаж «Серце нашої мами» та вручили власноруч виготовлені подарунки для мам. Співали веселих пісень вихованці вокального колективу «Асорті» (керівник Давиденко Т.О.), хореографічний колектив «Щасливе дитинство» (керівник Ушкалова В.М.) виконав запальні танці.

Мами, а також папи, підтримуючи своїх дітей, долучилися до святкових ігор. Гуртківці дякували матерям, бабусям за любов, підтримку та турботу про них.

Свято пройшло весело, принесло задоволення всім присутнім. А результатом його стали незабутні дитячі враження, радісні емоції та посмішки мам.

Зі святом, дорогі матусі!

Зі святом, дорогі матусі!
Зі святом, дорогі матусі!

Відправте коментарій on "Зі святом, дорогі матусі!"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*