ЖИТТЯ – ЦЕ ГРА, А ЛЮДИ В НІЙ АКТОРИ

ЖИТТЯ - ЦЕ ГРА, А ЛЮДИ В НІЙ АКТОРИ

Театр – це казковий світ, в якому створюється ілюзія життя, де, вдягаючи маску на обличчя, знімаєш її з душі. Адже, виходячи на сцену, актори стають справжніми… Чи грають? Грають нас, глядачів..? Людей, з реального світу, з реальними почуттями, емоціями, долями… Сцена – це відображення людського життя, в якому актор віддзеркалює душу того, хто в нього вдивляється…

22 січня 2014 року у Краснопільському районному ЦДЮТ відбувся VІІ районний етап обласного конкурсу дитячої театральної творчості, який проводиться в рамках Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «театральне мистецтво». Цей конкурс проводиться з метою залучення дітей і молоді до вітчизняної та зарубіжної культури, драматургії, літератури, різних форм театральної діяльності, як засобу інтелектуально-творчого розвитку.

Основними завданнями Конкурсу є:

  • виявлення та підтримка кращих дитячих і молодіжних художніх колективів та окремих виконавців;
  • сприяння подальшому розвитку їх виконавської майстерності, популяризації театрального мистецтва;
  • подальший розвиток традиційних жанрів і видів театрального мистецтва;
  • пошук нових форм і методів роботи з дитячими і молодіжними самодіяльними колективами театральної творчості.

«Рівень виконавської майстерності колективів значно підвищився, представлено багато нових форм режисерської роботи та театральних жанрів», – зазначила член журі, керівник методичного об’єднання вчителів української мови та літератури Людмила ХРУПА.

У конкурсі взяли участь 11 навчальних закладів району, більше 100 учасників. Учасники отримали грамоти з відзнаками відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської РДА. На обласній сцені честь району захищатимуть переможці – колектив «Вербиченька» Краснопільської гімназії, керівник Лариса ХОМІЧОВА.

Відправте коментарій on "ЖИТТЯ – ЦЕ ГРА, А ЛЮДИ В НІЙ АКТОРИ"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*