Жіноча врода здатна розтопити кригу в людських серцях

Жіноча врода здатна розтопити кригу в людських серцях

28 березня в ЦДЮТ пройшов конкурс краси і грації «Красуня Краснопільщини-2014», в якому взяли участь 4 учасниці з Краснопільського району. Щоб обрати одну найвродливішу, найталановитішу, найелегантнішу старшокласницю, членам журі потрібно було вміло оцінити кожен виступ.

Змагання проходили у кількох номінаціях. Кожна учасниця розповіла про себе, свої уподобання, мрії. Особливу увагу привернув творчий конкурс, під час якого дівчата демонстрували свої таланти. Це були дійсно «коронні» номери учасниць,кожен виступ зачарував глядачів. Наостанок учасниці продефілювали у вечірньому вбранні, демонструючи красу та грацію.

Глядачі тепло зустрічали кожен виступ конкурсанток, а вболівальники не стримували емоцій.

Кожна учасниця конкурсу краси отримала свій титул. Звання «Красуня Краснопільщини-2014» та корону переможниці отримала Близнюк Аліна -учениця 11 класу Чернеччинського НВК. ІІ-Віце міс та Міс «Глядацьких симпатій» стала Вихрова Анастасія – учениця 10 класу Угроїдської ЗОШ І-ІІ ступенів. ІІІ-Віце Міс стала Федоренко Оксана – учениця 11 класу Великобобрицької ЗОШ І-ІІ ступенів. Міс Фотогенічність була визнана Рудь Анна, учениця 9 класу Краснопільської ЗОШ І-ІІ ступенів.

Можемо з впевненістю сказати ,що дівоча врода здатна розтопити кригу в людських серцях, зробити їх більш добрими і чуйними, допомогти забути про свої проблеми і перенестися в інший світ, який буде дарувати лише усмішку та любов.

Відправте коментарій on "Жіноча врода здатна розтопити кригу в людських серцях"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*