Здорове життя – успіх буття

Здорове життя - успіх буття

У Краснопільському ЦДЮТ підведено підсумки районного конкурсу учнівських творчих робіт «Здорове життя – успіх буття»

Конкурс проходив з метою пропаганди здорового способу життя, формування у дітей активної життєвої позиції, мотивації до саморозвитку та самовдосконалення, орієнтації на здоровий спосіб життя, активізації творчих здібностей вихованців гуртків та інших творчих позашкільного та загальноосвітніх навчальних закладів.

Конкурс творчих робіт проводився у трьох номінаціях: «Соціальна реклама», «Літературні твори», «Фотографія».

Учасники з 14 навчальних закладів району ( Краснопільська ЗОШ І-ІІІ ст., Чернеччинський НВК, Угроїдська ЗОШ І-ІІІ ст., Славгородська ЗОШ І-ІІІ ст., Бранцівський НВК, Тур’янський НВК, Покровська ЗОШ І-ІІ ст, Порозчанська ЗОШ І-ІІ ст., Миропільський НВК, Ряснянський НВК, Мезенівський НВК, Запсільський НВК, Краснопільська гімназія, В.Бобрицька ЗОШ І-ІІІ ст.,) були поділені за трьома віковими категоріями.

Журі, оцінюючи 16 робіт соціальної реклами, 9 фотографій, 21 літературний твір, відмітило те, як зростає популярність районного конкурсу «Здорове життя – успіх буття» серед учнів загальноосвітніх шкіл району.

Переважна більшість робіт, представлених на конкурс, вирізнялась розмаїттям ідей та задумів, цікавим поєднанням кольорів та оригінальністю композиційних рішень. Характерною особливістю літературних творів були неординарність сюжетів та непередбачуваний розвиток подій.

Роботи переможців направлені для участі в обласному етапі конкурсу в обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

Здорове життя - успіх буття Здорове життя - успіх буття

Здорове життя - успіх буття
Здорове життя - успіх буття
Здорове життя - успіх буття
Здорове життя - успіх буття
Здорове життя - успіх буття
Здорове життя - успіх буття

Відправте коментарій on "Здорове життя – успіх буття"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*