Засідання районного методичного об’єднання вихователів

Засідання районного методичного об’єднання вихователів

На базі Самотоївського дошкільного навчального закладу «Колосок» відбулося засідання районного методичного об’єднання вихователів з теми «Патріотичне виховання у контексті духовного потенціалу особистості дитини дошкільного віку».

Засідання відкрила керівник медодоб’єднання Лисенко Наталія Вікторівна, яка показала презентацію на тему: «Патріотичне виховання у контексті духовного потенціалу особистості дитини дошкільного віку» та ознайомила колег із завданнями патріотичного виховання дошкільників відповідно до змісту нової редакції Базового компонента дошкільної освіти, формами та методами організації роботи з патріотичного виховання, засобами патріотичного виховання.

Практичний психолог Шульга Євгенія Юріївна у своєму виступі звернула увагу на формування і розвиток духовних цінностей у дітей дошкільного віку, ознайомила з основними напрямами патріотичного виховання.

Члени методоб’єднання переглянули фрагмент свята української мови та поезії старших дошкільнят «Бринить, співає наша мова», яке провела вихователь Лисенко Н. В.

Відправте коментарій on "Засідання районного методичного об’єднання вихователів"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*