Засідання районного методичного об’єднання вихователів

Засідання районного методичного об’єднання вихователів

На базі Краснопільського дошкільного навчального закладу №1 «Малятко» відбулося засідання районного методичного об’єднання вихователів з теми: «Пошуково-дослідницька діяльність як засіб екологічної компетентності дітей дошкільного віку». Відкрила засідання керівник МО Гура Н.М., яка ознайомила з планом методичного об’єднання вихователів.

Вихователь-методист Білоковаленко Н.В. представила презентацію, в якій висвітила питання пошуково-дослідницької діяльності дітей дошкільного віку. Наголосила, на тому що дуже важливо, щоб діти брали участь у процесі дослідження природи, оскільки ті вміння, які вони розвинуть у собі, будуть переноситися в інші навчальні дисципліни й стануть в нагоді впродовж усього життя.

Члени методоб’єднання переглянули заняття з використанням пошуково-дослідницької діяльності в II молодшій групі «Ми завзяті малюки, цибульку садим залюбки», яке провела вихователь Куцеренко Л.В., заняття в середній «Б» групі «Маленькі господарі. Праця в природі», яке провела вихователь Куділь Г.Г.

Члени методоб’єднання Климашівська О.В. та Рідна О.М. поділилися своїм педагогічним досвідом з теми: «Організація життєдіяльності дітей дошкільного віку у предметно-практичній діяльності», який продемонстрували за допомогою презентацій.

У невимушеному творчому спілкуванні педагоги отримали дієву теоретичну і практичну допомогу для реалізації завдань пошуково-дослідницької діяльності дітей дошкільного віку.

Відправте коментарій on "Засідання районного методичного об’єднання вихователів"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*