Засідання методичного об’єднання вихователів

Засідання методичного об’єднання вихователів Засідання методичного об’єднання вихователів

На базі Славгородського ЗДО «Ромашка» відбулося чергове засідання районного методичного об’єднання вихователів з теми «Заняття як основна форма навчання дітей рідної мови» за учаcті методиста з дошкільної освіти відділу освіти, молоді та спорту Лариси Колибіної та вчителя початкових класів Славгородського ЗЗСО Олени Гавенко.

Учасників методичного об’єднання привітала та побажала присутнім плідної праці завідувач ЗДО Сенчищева Н. М..

До уваги учасників заходу було запропоновано доповідь-презентацію «Мовленнєво – ігрова діяльність як основа розвитку дитячого мовлення», яку підготувала вихователь закладу Т. Л. Шумейко.

Під час практичної частини присутні познайомилися з досвідом роботи вихователів Галини Савкової та Тетяни Шумейко, переглянувши інтегровані заняття в молодшій групі «Зимова казка» та в старшій групі «Зимові пригоди». Із захопленням учасники відвідали свято, яке організувала музичний керівник Юлія Сенчищева.

Під час підведення підсумків, яке провела методист Л.Колибіна, педагоги поділилися враженнями про педагогічний досвід колег та відмітили, що використовуючи інноваційні методики, нетрадиційні форми роботи, ігрові методи навчання колеги захопили не тільки малят, а й усіх присутніх.

Засідання методичного об’єднання вихователів
Засідання методичного об’єднання вихователів

Відправте коментарій on "Засідання методичного об’єднання вихователів"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*