Засідання методичного об’єднання вчителів початкових класів

Засідання методичного об’єднання вчителів початкових класів Засідання методичного об’єднання вчителів початкових класів

Відповідно до Плану роботи методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту, Плану роботи методичного об’єднання вчителів початкових класів Краснопільського району на базі Мезенівського НВК відбулося засідання МО вчителів початкових класів за темою «Інтегроване навчання – провідна ідея в умовах Концепції «Нова українська школа».

В ході засідання педагоги переглянули урок з предмету «Я досліджую світ» та урок з української мови (вчитель Борщ Л.О.), обмінялися досвідом щодо інтеграції навчання і виховання в початковій школі.

Жваво і емоційно пройшло обговорення інтерактивних форм і методів навчання школярів: говорили про проблеми сільської школи, радилися про шляхи їх вирішення. Також педагоги оглянули як організоване освітнє середовище нинішніх першокласників.

Уроки цікаві тим, що вони дають змогу творити вчителеві та учням. Проведення інтегрованих уроків це перша сходинка, яка забезпечує міжпредметну інтеграцію як базу для поглиблення і подальшого розвитку у середній школі», – зазначила керівник МО Любов Борщ.

Засідання методичного об’єднання вчителів початкових класів
Засідання методичного об’єднання вчителів початкових класів

Відправте коментарій on "Засідання методичного об’єднання вчителів початкових класів"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*