Заради безпеки дітей

Заради безпеки дітей

У рамках проведення тижня охорони життя і здоров’я дітей у Краснопільській гімназії відбулася урочиста подія – презентація куточка з безпеки дорожнього руху, на якій були присутні директор навчального закладу, вчителі, діти, гості. Не можна не відзначити задоволення на обличчях дітлахів, які не приховували радості та зацікавленості. А все завдяки тому, що директор Краснопільського спортивно-технічного клубу товариства сприяння обороні України Калашніков Євгеній Васильович, з власного досвіду знаючи важливість питань безпеки дорожнього руху, надав суттєву спонсорську допомогу у придбанні матеріалів для куточка «Безпека руху – це життя» та подарував дітям можливість краще працювати на уроках охорони здоров’я, навчатися правилам поводження на дорозі та запобігати нещасним випадкам у майбутньому.

Усіх зі святом прийшла привітати методист районного методичного кабінету відділу освіти Чуєнко Тетяна Дмитрівна, яка закликала дітей до наполегливості та уваги у вивченні правил дорожнього руху, звички їх чіткого дотримання, щоб уникнути небезпеки, мати міцне здоров’я і досягти значних успіхів у навчанні та житті.

Катерина Вербенко та Дмитро Дерев’янченко підготували для учнів цікаву вікторину, загадки, а учні в свою чергу продекламували вірші про правила дорожнього руху. Президент учнівського самоврядування Найдовська Марина від імені учнівського та педагогічного колективу щиро подякувала Євгенію Васильовичу Калашнікову за розуміння важливості та необхідності у навчальному закладі такого змістовного куточка. У планах Євгенія Васильовича – допомога педагогічному колективу в проведенні уроків безпеки дорожнього руху. Не виключає він і подібної співпраці з іншими навчальними закладами району.

Крім цього заходу в гімназії також були проведені виставка малюнків «Девіз мого життя», виступ агітбригади на тему «Ми обираємо здоров’я», тематичні виховні години, тренінги, години спілкування.

Президент учнівського самоврядування Краснопільської гімназії Найдовська Марина

Відправте коментарій on "Заради безпеки дітей"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*