Запсільська «Міс Дюймовочка»

Запсільська «Міс Дюймовочка»

30 квітня, напередодні свята Матері, у Запсільському НВК відбулася дитяча конкурсно-розважальна програма «Міс Дюймовочка – 2013». У залі, в якій проводяться наші заходи, вільного місця того дня не було.

Все відбувалося, як у казці. Сім чарівних дівчаток, маленьких учениць нашого закладу, стали учасниками цього дійства. Кожна з них продемонструвала свої здібності й таланти у вісьмох конкурсах: «Дефіле», «Добрий день, це я», «Коса – дівоча краса», «Маленька господиня», «Конкурс талантів», «Виріб власними руками», «Дизайнерське мистецтво», «Жіноча сумочка».

Під звуки чарівної музики запрошувала до зали наших красунь ведуча програми Тараско Галина Миколаївна. Конкурсантки показали свої артистичні здібності: читали вірші, співали, танцювали, а також демонстрували сукні, як у справжніх принцес.

Маленькі красуні із захопленням готувалися до конкурсу. Допомагали конкурсанткам їхні матусі та вчителі: майстрували костюми, робили зачіски і просто підтримували своїх дітей, адже було задумано провести не просто свято краси, а шоу-програму із фантастичними костюмами, танцювальними постановками, чудовою музикою.

Усі із захопленням спостерігали за дійством, вболівали за конкурсанток. Дівчатка, які брали участь у святі, продемонстрували вміння триматись на сцені, артистичність, інтелектуальні здібності. Гарним доповненням до свята були різноманітні музичні номери та хореографічні композиції юних аматорів сцени. Вони достойно виступали, даруючи присутнім багато усмішок та чудовий настрій.

А глядачі в залі дарували маленьким «Дюймовочкам» щедрі оплески. Традиційно, як і в кожному конкурсі, було обрано журі. Перед ним стояло непросте завдання – визначити найкращу, адже всі учасниці дуже старалися. Та після тривалого обговорення настала хвилююча мить – члени журі почали оголошувати титули. «Міс Чарівність» отримала Семисоріна Катерина, «Міс Фантазія» стала Підлісна Каріна, «Міс Грація» – Мосієнко Юлія, «Міс Винахідливість» – Томченко Ірина, ІІІ місце з номінацією «Міс Симпатія» – зайняла Воробченко Даніела, ІІ місце з номінацією «Міс Ніжність» – Скрипка Дарина, а переможницею конкурсу «Міс Дюймовочка – 2013» визнано Ординець Альбіну. Всі учасниці були нагороджені титулованими стрічками та подарунками, а маленька міс Дюймовочка отримала чудову корону.

Шоу-програма залишила на згадку приємні враження та хороший настрій односельчанам.

Щиро вітаємо наших красунь та бажаємо нових творчих злетів!

Відправте коментарій on "Запсільська «Міс Дюймовочка»"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*