ЗАПСІЛЛЯ – ЕПІЦЕНТР ТЕНІСНИХ ЗМАГАНЬ

ЗАПСІЛЛЯ - ЕПІЦЕНТР ТЕНІСНИХ ЗМАГАНЬ

Вже втретє з ініціативи голови Запсільської сільської ради П. І. Влезька та за фінансової підтримки директора ФГ «Батьківщина» В. М. Калініченка в приміщенні сільського клубу відбувається розіграш Кубка голови Запсільської сільської ради з настільного тенісу серед школярів.

Цього року за Кубок змагалися юнаки та дівчата 1999 р.н. та молодші з Сіннівського НВК, Миропільського НВК, Малорибицького НВК, Великорибицького НВК та господарі змагань учні Запсільського НВК.

Протягом змагального дня тенісисти в напруженій боротьбі визначали сильніших серед юнаків та дівчат. Помітно, що рівень майстерності учасників у володінні малим м’ячем та ракеткою значно виріс у порівнянні з минулими роками.

В підсумку змагань серед юнаків на призовому п’єдесталі місця розподілили в наступному порядку: III місце посів Мороко Станіслав (Запсільський НВК), II – Шовкун Богдан (Великорибицький НВК) і переможцем став Петренко Олексій (Миропільський НВК).

Серед дівчат III місце посіла Мотузна Аліна (Сіннівський НВК), II місце – Швець Аліна (Миропільський (НВК), I місце виборола Іскрич Яна (Миропільський НВК).

В командному заліку володарем Кубка стала команда Миропільського НВК, II та III місце зайняли відповідно команди Запсільського НВК та Великорибицького НВК.

В. Роєнко, Головний суддя змагань, вчитель фізичної культури Запсільського НВК

Відправте коментарій on "ЗАПСІЛЛЯ – ЕПІЦЕНТР ТЕНІСНИХ ЗМАГАНЬ"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*