Закриття футбольного сезону

Закриття футбольного сезону

2 листопада 2014 року в с. Мезенівка відбулося урочисте закриття футбольного сезону в Краснольському районі. Такий захід проводився вже не вперше. Справжнє свято очікувало на призерів чемпіонату та всіх причетних до улюбленої гри на Краснопільщині.

З вітальним словом до футбольної громади звернувся заступник голови Краснопільської РДА Яремчук Ю. А. Він відмітив позитивні тенденції розвитку популярної гри у районі. Юрій Анатолійович висловив сподівання, що на цьому не зупинемося і будемо рухатись лише вперед. Учасників святкового дійства привітав начальник відділу освіти, молоді та спорту Матлахов Іван Михайлович, який побажав командам перемог і цікавої гри.

Всього в турнірі взяло участь 11 команд. Футбольні змагання були відкриті згідно з жеребкуванням. Матчі пройшли в бескомпромісній боротьбі. З 10 проведених матчів в 6 була післяматчева серія пенальті, 4 з цих матчів закінчилися нульовою нічією. В підсумку команда Мезенівки обіграла у фіналі команду “Псел” із с. Запсілля з рахунком 2:0 завдяки двом голам нападника господарів Сергія Кальченка і здобула кубок закриття сезону.

Переможці нагороджені кубком та дипломами відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської райдержадміністрації. З нетерпінням чекаємо на новий сезон!

Відправте коментарій on "Закриття футбольного сезону"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*