Закриття Чемпіонату з волейболу

Закриття Чемпіонату з волейболу

Минула субота, а саме 9 березня була відзначена не лише гарним післясвятковим настроєм прекрасної статі та Днем народження великого Кобзаря, а для любителів волейболу це був заключний етап Чемпіонату району з волейболу, присвяченого дев’яностій річниці утворення Краснопільського району.

Фінальний день змагань завжди багатообіцяючий. Здавалося б всі пріоритети розставлено, лідерів визначено, але саме в цей день відбувається момент істини – боротьба за призові місця! Не обійшлося без несподіванок. Команда-переможець минулорічних змагань с. Рясне програла команді Угроїдської селищної ради, чим відкинула себе на IV поза призове місце, а команда смт. Угроїди, у вольовому протистоянні посіла почесне третє місце.

Безперечними лідерами змагань стали команди сіл В.-Бобрик та В.-Рибиця, які продемонстрували найбільшу жагу до перемоги та стремління бути першими. Як говориться, переможець тільки один, тому команди найсильніших зустрілися у фінальному поєдинку. Ось де відкрили всі свої потаємні резерви титани районного волейболу! Проте за результатами матчу беззаперечну перемогу отримала команда  с. Великий Бобрик. Воно і недивно, адже в її складі  боровся найкращий гравець чемпіонату – Штанько Андрій, юний богатир особисто отримав відзнаку від начальника відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської РДА Матлахова І.М.

Вслід за напруженими поєдинками фіналу настав приємний момент – нагородження переможців. Переможці та призери Чемпіонату були нагороджені грамотами, медалями та кубками. Також, від імені начальника відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської РДА представникам та спонсорам команд були вручені подяки за сприяння розвитку волейболу в Краснопільському районі.

Закриття Чемпіонату з волейболу
Закриття Чемпіонату з волейболу

Відправте коментарій on "Закриття Чемпіонату з волейболу"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*