«Юний ерудит»

«Юний ерудит»

У Краснопільському центрі дитячої та юнацької творчості вже стало доброю традицією серед вихованців закладу інтелектуально змагатися між собою. От і знову гуртківцям середньої та старшої вікової категорії була надана саме така можливість – взяти участь у конкурсно-пізнавальній програмі «Ерудит».

Основною метою даної програми було прищеплення любові до збільшення та розширення знань з різних галузей, добре відомих вихованцям (адже «ерудит» – це людина, що володіє різнобічними знаннями), виховання колективної, дружньої згуртованості та підтримки один одного, патріотизму, а також духу суперництва та кмітливості.

Інтелектуальне змагання тривало 3-и тури, де діти мали змогу проявити не лише свої знання з різних наукових галузей, серед яких: читання, математика, фізкультура, музика, тощо, а й свої здібності з ораторського мистецтва, висловлюючи емоції про свій рідний край – Україну.

У свою чергу, за результатами даного заходу пильно стежили наші шановні члени журі у складі керівників гуртків С.О. Лебеденко та Ю.О. Завгородньої, які і визначили переможців.

Отже, за одностайним вердиктом журі, найбільш активним та всебічно підготовленим до індивідуальної участі в інтелектуальному змаганні серед вихованців ЦДЮТ було визнано вихованця гуртка образотворчого мистецтва «Аквамарин» – Гарету Олега, який отримав найвищий бал та був нагороджений почесною грамотою переможця.

По завершенню конкурсно-пізнавальної програми всі учасники отримали не лише масу позитивних емоцій від інтелектуального змагання між собою, а й були нагороджені солодощами, макетами сов, що символізують мудрість, а також щирими оплесками.

Відправте коментарій on "«Юний ерудит»"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*