Я – педагог – організатор!

Я - педагог – організатор!

Любов до людей, до природи, до всього світу — це так важливо! І так нелегко це закласти в кожну дитячу душу, але можливо, треба тільки дуже прагнути цього. Діти вбирають в себе все хороше, як і погане теж, треба лише розкрити перед ними переваги хорошого, прекрасного, світлого і вони зрозуміють, потягнуться до нього, як весняні квіти до сонця. В цьому й полягає щоденна робота педагога-організатора.

14 березня у Центрі дитячої та юнацької творчості відбулися два зібрання – районний семінар педагогів-організаторів та засідання районної школи лідерів. І діти, і дорослі обговорювали, як зробити шкільне життя цікавішим. Лідери шкільного самоврядування – спілкувалися, гралися, навчалися. А педагоги-організатори – ділилися досвідом, вирішували проблеми і…також навчалися. Були обговорені результати участі шкіл у районних конкурсах, методист РМК Середа Н.І та методист ЦДЮТ Савченко І.М. презентували збірку методичних матеріалів «Я – педагог-організатор». Педагогом-організатором Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ст. Сидоренко В.М. проведено уривок інтерактивного заняття за темою «Відстрочення початку статевого життя». Про свої шкільні будні і свята розповіли педагоги-організатори Бубель С.В. (Угроїдська ЗОШ І-ІІІ ст.), Чоботок Г.І (Чернеччинський НВК). Поділилася своїми напрацюваннями і проблемами Міщенко Н.В. (Миропільський НВК), яка недавно розпочала педагогічну діяльність на посаді педагога-організатора.

Побувавши у ролі вчителя, учня, просто дитини і знову вчителя, учасники семінару мали змогу з різних точок зору поглянути на сьогоднішній стан виховної роботи в школі, поділитися досвідом, надати один одному фахову допомогу.

Наприкінці семінару діти і педагоги-організатори мали змогу переглянути виховний захід «Розстріляла молодість», підготований культорганізатором ЦДЮТ Акименко І.А., присвячений вшануванню воїнів-інтернаціоналістів.

Діти… такі безпосередні, щирі та вигадливі! Які фантазери! Скільки в них ідей, енергії, бажання все знати, все робити власними руками, по-своєму, а не так, як вимагають дорослі. Скільки треба мудрості, сили, любові, щирості, терпіння і доброти вкласти в дитячі серця, щоб вони виросли справжніми людьми. Адже від того, якими ми їх виховаємо, чому навчимо, залежить не тільки їхнє майбутнє, але й майбутнє всієї країни.

Савченко І.М. методист ЦДЮТ

Відправте коментарій on "Я – педагог – організатор!"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*