«Я люблю Україну»

«Я люблю Україну»
Є на світі прекрасна країна
Де мій дід народився і я.
Батьківщина моя – Україна,
Славна, вільна, квітуча земля.  

Україна – рідний край, золота, чарівна сторона. Скільки ніжних, ласкавих слів придумали люди, щоб висловити свою гарячу любов до рідного краю. З давніх-давен линули по світу слова про Україну, про щирий і працьовитий народ, про її лани широкії, гаї зелені, про тихі ріки та озера. Нас із дитинства вчать любити свою Батьківщину. Ми любимо її, бо ми тут народилися, живемо, навчаємося, працюємо. Справжній патріот своєї Батьківщини ніколи її не зрадить, не кине в тяжку хвилину.

«Я люблю Україну» – саме під такою назвою пройшла конкурсно-пізнавальна програма у Центрі дитячої та юнацької творчості 7 лютого 2014 року. Метою заходу було виховання любові і поваги до своєї Батьківщини – України, її символів, традицій, обрядів, почуття глибокої поваги до предків, своїх рідних і близьких.

У кмітливості, спостережливості і спритності думки і змагалися 3 команди гуртківців. Програма складалася із запитань на знання козацького словничка, прислів’їв і приказок, українських страв, визначних подій і пам’яток, народних традицій тощо. У святково прикрашеній залі лунали вірші і пісні про Україну, додав святкового настрою запальний український танок. А ще – напружено працювало журі, швидко змінювався конкурс за конкурсом і вже час підводити підсумки. Як і у всякому змаганні визначились переможці. А захід став для усіх присутніх можливістю проявити колективну творчість, комунікативні здібності та у черговий раз долучитися до скарбниці мудрості, збагатитись знаннями. Захід закінчився побажанням від ведучої: любіть Україну і пишайтесь тим, що ви українці!

Відправте коментарій on "«Я люблю Україну»"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*