XXVІ спартакіада учнівської молоді

На початку жовтня відбулося відкриття районної спартакіади школярів XXVІ 2017-2018 навчального року першими були змагання з легкоатлетичного кросу.

3 жовтня на футбольний стадіон «Явір» смт.Краснопілля для участі у змаганнях з легкоатлетичного кросу серед молодших та старших юнаків та дівчат, прибуло 16 команд закладів загальної середньої освіти району (12 – закладів І-ІІІ ступенів та 4 – заклади І-ІІ ступенів). Дівчата та молодші юнаки долали дистанцію – 1000 м., а старші юнаки – 3000 м.

Переможцем та призерами змагань серед закладів освіти І-ІІІ ступенів були команди Краснопільської ЗОШ, Осоївського НВК та Краснопільської гімназії, які відповідно посіли І, ІІ, ІІІ місця. Переможцем та призерами серед навчальних закладів І-ІІ ступенів були команди Покровської ЗОШ, Великорибицького та Малорибилького НВК які відповідно посіли І, ІІ, ІІІ місця.

6 жовтня у місті Суми збірна команда району у складі: Мартиненко Єви, Мартиненко Валерії, Міщенка Олега, Звіряки Анни – учнів Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів; Мурзи Катерини – учениці Угроїдської ЗОШ І-ІІІ ступенів; Мигаль Дарини – учениці Краснопільської гімназії представляли район у обласних змаганнях з легкоатлетичного кросу, де вибороли І загальнокомандне місце серед команд ІІ групи.

Бажаємо юним спортсменам успіхів у навчанні та надалі успішно представляти Краснопільщину в обласних змаганнях.