Взяли участь у змаганнях з легкоатлетичного кросу пам’яті олімпійського чемпіона В. Куца

15 квітня 2016 року в с. Олексино Тростянецького району Сумської області проходили Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного кросу присвячені пам’яті видатного легкоатлета, дворазового олімпійського чемпіона Володимира Куца (с. Олексино – місце народження В. Куца).

У цих значимих змаганнях, вже не вперше, взяли участь і легкоатлети Краснопільщини, – КЛБ «Явір» та вихованці відділення легка атлетика Краснопільської ДЮСШ (тренер Ноженко Ю.М.).

Урочисте відкриття змагань було дуже насиченим – історія перемог та життя видатного олімпійця Володимира Куца, привітання організаторів змагань та голови Сумської обласної державної адміністрації М. Клочко, хореографічні та гімнастичні номери колективів.

Того дня погода була не з кращих, моросив дощ та був холодний вітер. Організатори змагань подбали про гаряче харчування учасників (куліш та чай), яке було дуже доречним в таку погоду.

У програмі змагань були пробіги на 500 м, 1, 2, 4 та 6 км. серед юних та дорослих спортсменів. Представники Краснопільщини були представлені у кожній дистанції пробігу.

Після закінчення змагань та приїзду до Краснопілля наші спортсмени поділилися зі мною своїми емоціями від змагань. Вони були задоволені своїми виступами, дружньою атмосферою проведення змагань, отримали безліч позитивних емоцій від спілкування з легкоатлетами з усієї України. Велику вдячність висловлюють організаторам змагань, та вже чекають наступного старту цих змагань.

Відправте коментарій on "Взяли участь у змаганнях з легкоатлетичного кросу пам’яті олімпійського чемпіона В. Куца"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*