Вшанування пам’яті воїна-інтернаціоналіста М. Савоненка

Традиційно навесні всі шанувальники гри у волейбол збираються в спортивній залі КЗ Краснопільського ПК вшанувати пам’ять воїна-інтернаціоналіста, учасника бойових дій в Афганістані – Миколи Олексійовича Савоненка.

23 березня 2019 року о 10:00 відбулося урочисте відкриття турніру з волейболу пам’яті М. Савоненка. На відкритті були присутні голова Краснопільської районної ради, брат Миколи Савоненка – Віталій Олексійович Савоненко, перший заступник голови Краснопільської райдержадміністрації Андрій Іванович Петров та начальник відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської райдержадміністрації Іван Михайлович Матлахов. Вони привітали учасників турніру, побажали гарної гри, влучних передач та яскравих моментів. В. О. Савоненко подякував всім учасникам за таке щорічне вшанування пам’яті його брата, адже він любив спорт, присвячував йому багато свого вільного часу, грав у футбольній команді «Явір» та був небайдужий до волейболу.

В турнірі взяло участь сім команд: с. Угроїди, с. Великий Бобрик, с. Самотоївка, смт. Краснопілля (ветерани), смт. Краснопілля «Прикордонник», збірна команда Миропільської громади (ветерани) та с. Миропілля (молодь) .

Турнір проводився за коловою системою у двох підгрупах. Змагання прошли у дружній та бойовій атмосфері. Учасники демонстрували гарне володіння технічними прийомами гри у волейбол: контроль м’яча, сильні та влучні удари, складні підбори, жорсткі блоки. Але в підсумку, що засвідчив результат турніру, у всьому цьому не було рівних команді с. Миропілля (молодь), яка в запеклій боротьбі посіла заслужене перше місце. Другою стала команда с. Великого Бобрика. За третє місце змагались команди смт. Краснопілля «Прикордонник» та смт. Краснопілля (ветерани), але перемога з була за смт Краснопіллям (ветерани).

Всі учасники, призери та переможці турніру з волейболу пам’яті М. Савоненка були нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту, пам`ятними магнітами з логотипами турніру та команда-переможець була нагороджена кубком.

Відправте коментарій on "Вшанування пам’яті воїна-інтернаціоналіста М. Савоненка"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*