Всеукраїнська благодійна акція « Серце до серця» в закладах загальної середньої освіти Краснопільського району пройшла успішно

На виконання розпорядження голови Краснопільської районної державної адміністрації від 10.04.2019 року № 79-ОД « Про проведення в районі у 2019 році Всеукраїнської благодійної акції « Серце до серця»» та з метою придбання кардіологічного обладнання для Сумської обласної дитячої лікарні заклади загальної середньої освіти Краснопільського району; заклади дошкільної освіти; відділ освіти ,молоді та спорту Краснопільської районної державної адміністрації активно долучились до участі у благодійній акції «Серце до серця». В освітніх закладах району були встановлені скриньки, визначені відповідальні особи за проведення заходу та зберігання скриньки ретельно сплановані заходи.

В рамках благодійної акції в закладах проведені різноманітні заходи: благодійні ярмарки, конкурси малюнків, виставки, концерти за участю дитячих та молодіжних колективів.

У період проведення акції « Серце до серця» зібрано 3.749 грн.

Методист з психологічної служби  Т.С. Скирта

Відправте коментарій on "Всеукраїнська благодійна акція « Серце до серця» в закладах загальної середньої освіти Краснопільського району пройшла успішно"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*