ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ «ЄДИНА УКРАЇНА» В РАМКА ПРОВЕДЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЗАХОДІВ «ЗБЕРЕМО ДІТЕЙ ДО ГУРТКІВ»

ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ «ЄДИНА УКРАЇНА»

Нещодавно працівники центру дитячої та юнацької творчості та районного Палацу культури спільно провели всеукраїнську акцію «Єдина Україна» в рамках проведення всеукраїнських заходів «Зберемо дітей до гуртків».

Захід пройшов з метою формування в учнів загальнолюдських норм гуманістичної моралі (добра, взаєморозуміння, милосердя, віри у творчі можливості людини); усвідомлення того, що моральні цінності становлять основу правопорядку; вироблення навичок і звичок моральної поведінки, культури спілкування; виховання почуття необхідності дотримання моральних цінностей суспільства. Навчити дітей оцінювати свою працю, працю інших гуртківців, викладачів. Сприяти розвитку творчої особистості.

На центральній площі Краснопілля було відкрито виставку робіт майстрів декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва вихованців центру дитячої та юнацької творчості. На виставці представлені зразки традиційного та народного мистецтва вихованців закладу, котрі разом з викладачами гуртків демонстрували майстер-клас. В рамках виставки проводився продаж робіт юних майстрів. Гроші від продажу діти передадуть на потреби української армії, в знак підтримки українських-воїнів.  В ході акції було зібрано 820 грн.

Продовжилося свято виступом заступника голови Краснопільської районної державної адміністрації Юрія ЯРЕМЧУКА. Після чого на сцену вийшли учасники художньої самодіяльності  центру дитячої та юнацької творчості і районного Палацу культури, що пройшло на імпровізованій сцені районного Палацу культури. Під час виступу діти активно демонстрували свої таланти: співали та танцювали. Свої музичні та хореографічні номери чудово продемонстрували: неодноразові призери обласних та Всеукраїнських конкурсів хореографічного мистецтва колектив ЦДЮТ «Доміно» (керівник Світлана ГРИЦЕНКО), хореографічний колектив ЦДЮТ «Щасливе дитинство»(керівник Вікторія УШКАЛОВА), гурт «Посмішка» Краснопільського районного Палацу культури (під керівництвом Лариси ДАВИДЕНКО) та вихованок вокального гуртка центру дитячої та юнацької творчості.

Своїми виступами діти довели, що вони пишаються своєю країною, горді тим, що живуть на величній славній Україні та вірять у майбутнє своєї держави.

Відправте коментарій on "ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ «ЄДИНА УКРАЇНА» В РАМКА ПРОВЕДЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЗАХОДІВ «ЗБЕРЕМО ДІТЕЙ ДО ГУРТКІВ»"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*