Визначили кращих волейболістів серед юнаків навчальних закладів району

Визначили кращих волейболістів серед юнаків навчальних закладів району

В спортивному залі Краснопільської ДЮСШ в смт. Краснопілля пройшли змагання з волейболу серед юнаків в залік XXIV районної спартакіади школярів 2015 – 2016 навчального року. В змаганнях взяло участь 10 команд загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ст.: Миропільського НВК, Угроїдської ЗОШ І-ІІІ ст., Самотоївської ЗОШ І-ІІІ ст., Славгородської ЗОШ І-ІІІ ст., Осоївського НВК., Мезенівського НВК, Краснопільсоької гімназії, Чернеччинського НВК, Великобобрицької ЗОШ І-ІІІ ст., та Сіннівського НВК.  На відкритті змагань був присутній начальник відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської РДА – І.М. Матлахов, який у своєму виступі висловив вдячність вчителям фізичного виховання, які підготували команди до районних змагань, зазначив на результатах минулорічних районних змагань з волейболу серед юнаків, високі результати збірної команди району з волейболу у фінальній частині обласних змагань та побажав усім гарної гри.

Після групових змагань визначилися 3 кращі команди серед ЗНЗ І-ІІІ ст., а саме команди Миропільського НВК, Великобобрицької ЗОШ І-ІІІ ступенів та Осоївського НВК, які між собою і розіграли місця на п’єдесталі. Беззаперечну гру як у фіналі, так і на протязі групових ігор показали учні Миропільського НВК, – висока майстерність, сильні удари, відмінні блоки над сіткою показали ці юні волейболісти. Всі ігри проходили в цікавій, напруженій та безкомпромісній боротьбі, ніхто не хотів поступатися. За грою юних волейболістів пильно спостерігали тренери – викладачі Краснопільської ДЮСШ та вчителі фізичного виховання навчальних закладів району, у яких було завдання відібрати найкращих для участі у XXIV обласній спартакіаді школярів, яка буде проходити 24-26 лютого 2016 року в м. Суми. А пограти на обласному рівні неймовірно хочеться кожному з учасників даних змагань, і це зобов’язувало хлопців демонструвати всі свої уміння та навички цієї чудової гри.

В результаті змагань перше місце серед загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів здобула команда Миропільського НВК (вчителі фіз. вих. – Сурган В.В. та Пулях С.І.), друге – Великобобрицької ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчит. фіз. вих. – Штанько В.М.), третє – Осоївського НВК (вчитель фіз.вих. – Омельченко О.В.).

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської РДА.

Відправте коментарій on "Визначили кращих волейболістів серед юнаків навчальних закладів району"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*