Виставка робіт учнів під час проведення ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання

Виставка робіт учнів під час проведення ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання

На виконання наказу управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 27.11.2012 № 845-ОД «Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та участь команд учнів Сумської області у ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2012-2013 навчальному році» та з метою підготовки учнів до участі в IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання, 18 лютого вперше, в рамках олімпіадних змагань, була проведена виставка учнівських робіт.

Керівники команд оформлювали стенд району з творчого доробку учнів за період, що пройшов від минулої олімпіади. Переможців виставки визначено у таких номінаціях:

  • упровадження інноваційних технологій;
  • висока майстерність виконання виробів;
  • збереження народних традицій;
  • стиль оформлення стенду;
  • презентація району, міста.

Краснопільський район отримав Диплом ІІ ступеня в номінації упровадження інноваційних технологій.

У підготовці до оформлення стенду Краснопільського району виставки взяли участь Бранцівський НВК, Мезенівський НВК, Осоївський НВК, Ряснянський НВК, Тур’янський НВК, Великобобрицька, Самотоївська, Угроїдська, Краснопільська, Славгородська ЗОШ І-ІІІ ступенів та Краснопільська гімназія.

Висловлюємо подяку вчителям та учням творчі доробки яких були передані до відділу освіти, молоді та спорту для організації виставки та наголошуємо на систематичності її проведення.

Окрема подяка висловлюється вчителю Краснопільської гімназії Щебетенко Наталії Петрівні, так як роботи її учнів були обрані на ІV етап олімпіади з трудового навчання.

Відправте коментарій on "Виставка робіт учнів під час проведення ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*