Виставка-конкурс « УКРАЇНСЬКИЙ СУВЕНІР»

Виставка-конкурс « УКРАЇНСЬКИЙ СУВЕНІР»Виставка-конкурс « УКРАЇНСЬКИЙ СУВЕНІР»

З метою виховання національного світогляду учнівської молоді через пізнання народного мистецтва, відродження національних традицій у виготовленні українського сувеніру як частки матеріальної і духовної культури народу, розвитку та підтримки обдарованої і талановитої учнівської молоді у  17 грудня по 28 грудня 2018 року проведено відбірковий етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір».

Більше 30 робіт подали на конкурс учні  закладів загальної середньої освіти району.

На виставці були представлені  роботи  виготовлені учнями із різноманітного матеріалу: ниток, деревини, мішковини, стрічок, тканини та відповідали номінаціям – «Різдвяний янгол», «Народна іграшка», «Художні вироби з рослинного матеріалу», «Художні вироби з тканини».

Конкурсні роботи журі оцінювало за критеріями: оригінальність задуму, функціональність виробу, виразність виробу як зразка української сувенірної продукції, відповідність традиціям щодо форм, пластики, колориту, емоційність образу, органічне поєднання національних художніх традицій і сучасних тенденцій формотворення та індивідуальність творчого почерку.

Кращі роботи із Мезенівського, Тур’янського, Бранцівського НВК, Славгородської ЗОШ І-ІІІст. та Покровської ЗОШ І-ІІст. направлені до участі в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу.

Виставка-конкурс « УКРАЇНСЬКИЙ СУВЕНІР»
Виставка-конкурс « УКРАЇНСЬКИЙ СУВЕНІР»

Відправте коментарій on "Виставка-конкурс « УКРАЇНСЬКИЙ СУВЕНІР»"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*