Вікторина про гроші у Краснопільській гімназії

Вікторина про гроші у Краснопільській гімназії

10.04.2014 року до проекту кафедри банківської справи «Найкраща професія – банкір» долучилися учні Краснопільської гімназії.

Метою даного проекту є ознайомлення школярів та студентів інших навчальних закладів з професіями, пов’язаними з банківською діяльністю, а також спеціальністю «Банківська справа». Крім того, проект знайомить слухачів із історією виникнення грошей, походженням банків, становленням і розвитком банківської системи України.

Під час візиту до гімназії доценти кафедри банківської справи Крухмаль О.В. та Євченко Н.Г,  асистент кафедри банківської справи Павленко Л.Д. провели лекцію «Гроші та елементи їх захисту», під час якої ознайомили учнів з історією виникнення грошей, розповіли про національну валюту України та елементи її захисту, навели цікаві факти про гроші.

Логічним завершення заходу стало проведення інтерактивної вікторини, в якій із задоволенням взяли участь збірні команди 9, 10 та 11 класів. Питання вікторини були складені за матеріалами лекції та охоплювали два блоки «Цікаві факти про гроші» та «Валюта України і елементи її захисту».

Відправте коментарій on "Вікторина про гроші у Краснопільській гімназії"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*