Відбулося чергове засідання районного методичного об’єднання вихователів

Відбулося чергове засідання районного методичного об’єднання вихователів

На базі Краснопільського дошкільного навчального закладу №1 «Малятко» відбулося чергове засідання районного методичного об’єднання вихователів з теми «Праця як засіб формування предметно-практичної компетенції дошкільників у контексті вимог Базового компоненту дошкільної освіти».

«Виховання у дітей дошкільного віку зацікавленості і поваги до праці дорослих шляхом ознайомлення з професіями» – тема інтерактивної доповіді, яку підготувала вихователь Пищик Т.П.

Члени методоб’єднання переглянули заняття по ознайомленню з професією пекаря «Печу, печу хлібчик», яке провела вихователь середньої групи Рибалко В.М. та заняття в старшій групі «Книга вчить, як на світі жить», яке провела вихователь Кекіна Р.Д.

Вихователь-методист Білоковаленко Н. В. запропонувала переглянути відеовернісаж «Трудовий десант» трудової діяльності дітей старшого дошкільного віку в одяганні на прогулянку дітей молодшої групи, а також фотовернісаж «Взаємодія дошкільного закладу та сім’ї у формуванні трудових умінь і навичок дітей дошкільного віку».

Керівник МО Гура Н.М. з учасниками методичного об’єднання провела майстер-клас по виготовленню виробів із солоного тіста «На крилах фантазії».

В ході засідання вихователі переглянули виставку робіт батьків і дітей «Зима в очах родини». У невимушеному творчому спілкуванні педагоги отримали дієву теоретичну і практичну допомогу для реалізації завдань трудового виховання дітей дошкільного віку.

Відправте коментарій on "Відбулося чергове засідання районного методичного об’єднання вихователів"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*