Ветеран живе поруч

Ветеран живе поруч

Напередодні 9 травня в обласному Департаменті освіти і науки відбулося урочисте підведення підсумків конкурсу волонтерських загонів «Ветеран живе поруч».

На цей святковий захід були запрошені переможці районного етапу конкурсу, серед них представники волонтерського загону «Благовіст» Краснопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Хухрянська Валерія (керівник В.М. Сидоренко) та волонтерського загону «Іскра» Славгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Поддячев Іван (керівник Г.П. Махортова).

Волонтери загону «Благовіст» були нагороджені дипломом за зайняте ІІІ місце, а загін «Іскра» отримав грамоту за участь.

За безсмертний подвиг, за самопожертву та відвагу, за Перемогу дякували всі присутні ветеранам Другої світової та учасникам АТО, хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто не повернувся з поля бою.

З вітальним словом до присутніх звернулася директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Іванівна Попова. «Завдання педагогів – виховувати дітей на прикладі подвигів наших співвітчизників у роки Другої світової війни, героїв Небесної сотні та бійців АТО», – підкреслила вона у своєму виступі.

Цікавим та змістовним був святковий концерт.

Всіх присутніх переповнювало почуття гордості та патріотизму. Розуміння того, що ми – останнє покоління, яке ще може почути про цю війну від її учасників. І один з наших найголовніших обов’язків перед тими, хто залишився – пам’ятати про подвиги наших ветеранів, наших героїв, донести цю пам’ять нашим дітям.

Відправте коментарій on "Ветеран живе поруч"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*