В закладах освіти Краснопільського району відбулась інформаційна кампанія до Європейського дня протидії торгівлі людьми

відбулась інформаційна кампанія до Європейського дня протидії торгівлі людьми

З метою виконання постанови Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2016 р. № 111 «Про затвердження Державної соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2020 року» та наказу Міністерства від 08.04.2016 № 405 в закладах освіти Краснопільського району проведена інформаційна кампанія до Європейського дня протидії торгівлі людьми. Вона була спрямована на усвідомлення дітьми та молоддю знань про те, що найвищою цінністю нашої держави є людина, її життя, здоров`я, честь, гідність, недоторканість та безпека. В рамках просвітницької та консультативної роботи серед учасників навчально-виховного процесу проводились різноманітні заходи:тренінги,ділові ігри, розвиваючі заняття, години спілкування,усні журнали тощо.

Під час просвітницької роботи учасникам навчально-виховного процесу була доведена інформація про можливість отримати консультацію з питань протидії торгівлі людьми по телефону ї безкоштовно. Учні 9-11 класів переглянули навчальний фільм «Станція призначення – «ЖИТТЯ». Для учнів 7 – 8 класів проведені години спілкування «Законодавча база щодо запобігання торгівлі людьми». Класоводами 5 – 6 класів були проведені виховні години на тему: «Запобігання торгівлі людьми та експлуатація дітей».Проводилась профілактична робота і серед дітей молодших класів.Вчителі- класоводи підготували і провели виховні години за темою «Твої права і обов’язки»

В бібліотеках навчальних закладів була організована викладка літератури за відповідною тематикою.

Відправте коментарій on "В закладах освіти Краснопільського району відбулась інформаційна кампанія до Європейського дня протидії торгівлі людьми"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*