«Україна пам’ятає. Світ визнає»

«Україна пам’ятає. Світ визнає»

Зважаючи на суспільно-політичні події в країні, одним із пріоритетних напрямів виховної роботи в умовах позашкільного навчального закладу є національно-патріотичне виховання дітей та учнівської молоді . Формування патріотизму, правосвідомості, моральної активності, естетичного світосприйняття вихованців ЦДЮТ здійснюється через формування їх ціннісного ставлення до історичного минулого як України, так і рідного селища.

«Україна пам’ятає. Світ визнає» – так називався захід, приурочений вшануванню жертв Голодомору 1932-1933 років, що відбувся у Краснопільському ЦДЮТ.

Вісімдесят два роки тому на українській землі сталася жахлива трагедія – Голодомор         1932-1933  років. На годині-реквіємі вихованці середньої та старшої ланки ЦДЮТ ще раз почули розповідь про те, що голод в Україні – то найбільша трагедія в її історії. Не оминула ця сумна подія і Краснопільщину. Про це свідчать спогади наших земляків, зібрані вихованцями краєзнавчого гуртка. Захід розпочався відеороликом «Голодомор», після чого гуртківці запалили свої свічки та вшанували хвилиною мовчання пам’ять невинноубієних. Після години-реквієму старшокласники поклали колоски, калину до Пам’ятного знака жертвам Голодомору.

Не стояли осторонь всі керівники гуртків – вони на своїх заняттях підготували та провели бесіди, диспути, виховні години із вихованцями.

Сьогодні ми можемо те, чого не могли попередні покоління українців – прийти в День вшанування пам’яті жертв Голодомору на пам’ятний захід і відкрито поставити свічку. Під час заходу вихованці й педагоги перейнялись почуттям жалоби, національної самосвідомості та гідності, поставили свічки та вшанували хвилиною мовчання загиблих.

Відправте коментарій on "«Україна пам’ятає. Світ визнає»"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*