«У ногу з часом»

«У ногу з часом»

У кінці жовтня відбувся настановчий семінар педагогів-організаторів шкіл району і засідання школи лідерів учнівського самоврядування «Крок до лідерства». За планом семінару педагогів-організаторів розглядалися актуальні питання виховної роботи, роботи над плануванням, відбулося обговорення нагальних проблем і обмін досвідом.

Присутні переглянули відео-ролик «Найкраща у світі», створений силами Краснопільської гімназії для участі у конкурсі відео – робіт «Я пишаюся своєю школою».

Педагог-організатор Краснопільської гімназії Мигаль Ю.Ю. розповіла про участь у обласному засіданні лідерів учнівського самоврядування, поділилася запропонованими там методами роботи і організаційними моментами учнівського самоврядування.

Методист РМК Середа Н.І. у своєму виступі зробила акцент на реалізацію Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді, патріотичного виховання в закладах системи освіти через проведення заходів, спрямованих на забезпечення у молодого покоління розвинутої патріотичної свідомості і відповідальності, почуття вірності, любові до Батьківщини, збереження та шанування національної пам’яті.

Педагоги-організатори поділилися досвідом роботи, проблемами, які доводиться вирішувати під час навчально-виховного процесу, методами їх вирішення. Важливо було те, що у обговоренні брали участь як досвідченні педагоги – організатори, так і молоді, зі стажем роботи 1-3 роки.

Відправте коментарій on "«У ногу з часом»"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*