Турнір пам’яті В.Г.Стрикиці

Турнір пам'яті В.Г.Стрикиці

6 березня 2014 року було проведено турнір з фут залу серед дівчат, присвячений пам’яті директора Краснопільської дитячо-юнацької школи Сумської обласної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» агропромислового комплексу України В.Г.Стрикиці.

У турнірі взяли участь 4 команди: ДЮСШ Краснопілля, «Барса-1» м.Суми, «Барса-2» м.Суми, «Вікторія» м.Конотоп. Найкращою стала команда «Вікторія» м.Конотоп, ІІ місце виборола команда ДЮСШ Краснопілля та ІІІ місце посіла команда «Барса-1» м.Суми.

Команда-переможець турніру здобула кубок, команди-призери та переможці «Вікторія» м.Конотоп, ДЮСШ Краснопілля, «Барса-1» м.Суми були нагороджені медалями та грамотами відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської районної державної адміністрації, свої призи та подарунки отримали кращі гравці команд, від постійних спонсорів всі команди-учасниці отримали солодкі подарунки.

Відправте коментарій on "Турнір пам’яті В.Г.Стрикиці"