Танцю, до тебе прагне серце і душа

Танцю, до тебе прагне серце і душа
Танець ніжний, не зрадливий,
Танець світлий, дійсно щирий
Танець в котрім ти і я
Відчуваєм звук життя.

17 травня у Центрі дитячої та юнацької творчості відбулося чергове свято дитячих талантів. На цей раз свої вміння демонстрували 17 хореографічних колективів з 9 навчальних закладів району (Осоївський НВК, В.Бобрицька ЗОШ І-ІІІ ст., Чернеччинський НВК, Покровська ЗОШ І-ІІ ст., Славгородська ЗОШ І-ІІІ ст., Краснопільський ЦДЮТ, Хмелівська ЗОШ І-ІІІ ст., Краснопільська ЗОШ І-ІІІ ст., Мезенівський НВК), які взяли участь у районному етапі конкурсу сучасного танцю, що проводиться в межах Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» з метою популяризації хореографічного мистецтва, сприяння та розвитку національної культури шляхом підтримки дитячої та юнацької творчості, естетичного виховання дітей і підлітків.

Конкурс проводився за 2-ма рівнями виконавської майстерності: початковим та основним (згідно з результатами атестації творчих колективів) у трьох вікових категоріях.

У програмі виступу конкурсантів були сюжетні хореографічні композиції у стилі сучасний танець, модерн-танець, contemporary, чарльстон та ін.

Представлятимуть наш район на обласному конкурсі вихованці Краснопільського районного ЦДЮТ, колектив «Доміно» (кер. Світлана Гриценко), колектив «Щасливе дитинство» (кер. Вікторія Ушкалова) та хореографічний колектив «Березіль» Чернеччинського НВК (кер. Тетяна Завражна).

Решта учасників розділили між собою призові ІІ та ІІІ місця, а ще набули неоціненного досвіду.

Шанувальники хореографічного мистецтва стали свідками чудового мистецького змагання, яке перетворилося у справжнє танцювальне свято.

Методист ЦДЮТ І.Савченко

Відправте коментарій on "Танцю, до тебе прагне серце і душа"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*