Свято першого дзвоника

1 вересня

1 вересня 2020 року в навчальних закладах району відбулося свято Першого дзвоника. Цього дня голова районної державної адміністрації Руслан СІРЕНКО, заступник голови районної державної адміністрації Олександр ГОРІЧЕНКО, начальник відділу освіти, молоді та спорту Іван МАТЛАХОВ та Юрій РАДІВІЛОВ завітали  до Ряснянського навчально-виховного комплексу. Гості привітали вчителів та учнів з початком нового навчального року та Святом Знань – 1 вересня, побажали учням безмежної жаги до знань, міцного здоров’я та щасливої долі, а також провести навчальний рік цікаво та плідно, у взаєморозумінні з учителями та батьками, зустріти щирих і надійних друзів, а згодом – здійснити свої мрії, досягти поставленої мети у житті. Педагогам побажали старанних і талановитих учнів, терпіння і витримки у такій нелегкій професії.

Директор Ряснянського НВК – Ольга КАРПЕНКО, разом із сільським головою Володимиром КАЩЕНКОМ провели приміщенням школи, оглянули класи початкової ланки, зустрілися з працівниками дошкільного відділення закладу та оцінили нове замощення подвір’я для дошкільнят. Цього дня на території Ряснянського НВК вчителями були організовані цікаві та змістовні локації з майстер-класами для учнів.

Є така гарна традиція, – дарувати подарунки на свята… Ось і сьогоднішній день не став винятком. Із рук гостей Ольга КАРПЕНКО отримала 3 ноутбуки для приміщення медіатеки, ламінатор для 1 класу та безконтактний інфрачервоний термометр, для забезпечення високоточного заміру температури в учнів та педагогів.

Сьогодні, 1 вересня, для учнів закладів освіти Краснопільського району розпочався новий 2020/2021 навчальний рік. Ми з надією на успіхи та високі досягнення мандруємо у світ нових знань! 

1 вересня
1 вересня
1 вересня
1 вересня
1 вересня
1 вересня
1 вересня
1 вересня
1 вересня
1 вересня
1 вересня
1 вересня

Відправте коментарій on "Свято першого дзвоника"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*