Співробітництво з Росією

Співробітництво з Росією

Вже багато років тривають дружні стосунки учнів Грабовського НВК з сусідами – росіянами.

29.01.2014 року делегація учнівського колективу Грабовського НВК взяла участь у меморіальному вечорі «Нескорений Ленінград», присвяченому 70-річчю зняття Ленінградської блокади, який проводився в Теребренській основній школі РФ. Як завжди російські друзі радо зустрічали наших школярів на своїй землі. Життєві історії нескореного радянського народу в роки Великої Вітчизняної війни заполонили душі наших дітей. Документальні факти донесла до них історик-краєзнавець Радченко Галина Михайлівна.

07.02.2014 р. учні Грабовського НВК разом з класним керівником 9 класу Білогур К.М. відвідали Колотилівську школу сусідньої Російської Федерації, взяли участь у патріотичному вечорі «Орлятко, орлятко, лети вище сонця».

Організатор заходу Радченко Галина Михайлівна, працівник Красноярузького краєзнавчого музею, дуже цікаво розповіла про юних героїв-антифашистів, про їхні подвиги в воєнні роки. Розповідь була доповнена повідомленнями учнів місцевої школи про юних героїв, супроводжувалась демонстрацією фотоілюстрацій та презентацією.

Сумні почуття переповнювали серця школярів при згадці про тяжкі воєнні та повоєнні роки їхніх однолітків. І висновок був одним: нізащо не допустити кровопролиття на Землі.

Цього ж дня грабовчани відвідали в селі Реп’яхівка фестиваль афганської пісні «Афганский ветер-2014». Учні з захопленням вслухалися в рядки пісень вже про війну в Афганістані, про солдатську вірність, мужність і відданість своїй Батьківщині. Ніхто не залишився байдужим до тих незабутніх подій.

Відправте коментарій on "Співробітництво з Росією"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*