СПІВОГРАЙ

СПІВОГРАЙ

17 лютого 2016 року відбувся районний етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси». 130 учасників 12 навчальних закладів району, в актовій залі Краснопільського районного ЦДЮТ змагалися у номінації «Художнє виконавство» конкурсу вокальних колективів «Співограй».

Співоче свято у кращих традиціях української, сучасної пісні, розкрив творчий потенціал юних вокалістів Краснопільщини.

Журі оцінювали виступи конкурсантів за 2-ма рівнями виконавської майстерності: початковим та основним у трьох вікових групах:

  • молодша – діти 7 – 10 років;
  • середня – діти 10 – 14 років;
  • старша – учнівська молодь 14 – 18 років

Учасники заходу отримали велике задоволення від цікавого святкового дійства. Участь у конкурсі, отримані нагороди, велика увага до них – усе це залишило незабутнє враження на все життя, яке тільки розпочинається для молодого талановитого покоління маленьких громадян нашої України.

Всім присутнім дуже сподобалась виступи юних артистів, а вони в свою чергу продемонстрували чудову виконавську майстерність і талант.

Краснопільский район на обласному етапі представлятимуть колективи «Натхнення» Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ст., «Дзвіночки» В.Бобрицької ЗОШ І-ІІІ ст., «Елегія» Ряснянського НВК.

Відправте коментарій on "СПІВОГРАЙ"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*