Спартакіада «Сила духу»

Спартакіада «Сила духу»
Інвалідність — це не обділеність долею, це, скоріше,
такий спосіб життя при обставинах, що склалися,
і цей спосіб життя може бути дуже цікавим — і мені, і іншим»
— Олена Дунаєва   

Відповідно до Указу Президента України від 28 листопада 1992 року №185/92 – рп «Про відзначення Міжнародного дня інвалідів в Україні», з метою привернення уваги суспільства до проблем інвалідів, Краснопільським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  спільно з відділом освіти, молоді і спорту Краснопільської районної державної адміністрації організовано та проведено спортивні змагання серед дітей з особливими потребами та дітей з різних категорій сімей на базі дитячої юнацької спортивної школи за підтримки ТОВ «Промінь» та Управління пенсійного фонду Краснопільського району Сумської області.

Проведення Міжнародного дня інвалідів спрямовано на привернення уваги до проблем інвалідів, захист їх гідності, прав та благополуччя, на переваги, які отримує суспільство від участі інвалідів в політичному, соціальному, економічному і культурному житті.

Звичайно, цей день не можна називати святковим, проте він підкреслює необхідність досягнення забезпечення рівних прав інвалідів і їх участі в житті суспільства. Міжнародний день інвалідів – день підведення підсумків зробленого для цієї категорії громадян, аналізу фактичного становища людей з особливими потребами в суспільстві і визначення планів щодо поліпшення їх життєвого рівня.

У спортивних змаганнях взяло участь 36 дітей, вони брали участь у таких видах спартакіади: настільний теніс, дартс, шахи та шашки. Результати спартакіади наступні: І-ше місце – Миропільський НВК, ІІ-ге місце – В.Рибицький НВК, а ІІІ-є місце почесно розділили команди Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ст. та Грабовського НВК. По завершенню фестивалю учасники були нагороджені грамотами та подарунками.

Як зазначив заступник голови Краснопільської РДА Віктор ПОБІДИНСЬКИЙ: «Захищаючи гідності інвалідів ми захищаємо своє людське обличчя. Інвалідність – це не вирок. Практика показує, що інваліди можуть бути і стають повноцінними і високо ефективними членами суспільства, відмінними фахівцями і навіть політиками, економістами, соціально активними і життєствердними людьми, які надихають багатьох, в тому числі і абсолютно здорових членів нашого суспільства».

Відправте коментарій on "Спартакіада «Сила духу»"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*