«Слобожанський оберіг»

«Слобожанський оберіг»

Все,що росте на українському городі,

З любовю щедро ми до столу подаєм.

Та над усе в житті ми дякуєм природі,

Коли смакуєм щойно звареним борщем.

Він по обіді кличе кожного до хати,

І по тарільці розливається душа.

Нас і за вуха від борщу не відірвати,

Коли він ллється, наче пісня із ковша…

З метою популяризації національного кулінарного мистецтва, відродження та поширення давніх традицій української кухні, як культурної спадщини; створення умов для духовної єдності поколінь; формування в дітей та учнівської молоді національної самосвідомості серед учнів закладів загальної середньої освіти району проведено відбірковий етап  обласного конкурсу фотоматеріалів з дослідження регіональних особливостей приготування та подачі українського борщу «Слобожанський оберіг».

На відбірковий етап надійшли роботи із Мезенівського НВК, Ряснянського НВК, Грабовського НВК, Славгородської ЗОШ І-ІІІ ст., Покровської ЗОШ І-ІІст.

Фотоматеріали, які надіслані на конкурс, відображали особливості приготування та подачі українського борщу. До фотороботи кожен учасник додав інформацію про особливості приготування борщу в своєму  населеному пункті .

За підсумками журі  І місце в відбірковому етапі обласного конкурсу фотоматеріалів з дослідження регіональних особливостей приготування та подачі українського борщу «Слобожанський оберіг» посіли:

Мамалига Вікторія, учениця Славгородської ЗОШ І-ІІІст., керівник Подоляка Л.Є., Маринич Софія, учениця Ряснянського НВК, керівник Маринич Н.І.

ІІ місце в цьому конкурсі члени журі присудили  колективу        учнів 8 класу  Грабовського НВК,  керівник Щербак О.О.та  Олексенко Тетяні, учениці Покровської ЗОШ І-ІІст., керівник Багно О.С.

ІІІ  місце отримав учнівський колектив Мезенівського НВК, керівник Кашина Н.Д.

На обласному етапі конкурсу район будуть представляти роботи Мамалиги В. та Маринич С.

Відправте коментарій on "«Слобожанський оберіг»"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*