«Сходинки духовності»

«Сходинки духовності»

Майбутнє України залежить від збереження і відтворення традиційних християнських моральних цінностей, ідеалів добра і любові. Якщо основою світогляду дитини стає віра в сили добра, якщо вона змалку прагнутиме творити добро в житті, це стане запорукою нашого майбутнього.

22 травня на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся ІХ обласний фестиваль дитячої творчості «Сходинки духовності». У ньому взяли участь 8 колективів загальноосвітніх шкіл із Глухова, Недригайлівського, Охтирського, Липоводолинського, Краснопільського районів, шкіл м. Сум, які представили на розгляд журі свої програми на морально-духовну тематику. На святі зібралися ті, хто вміє сіяти добро в людських душах, бути милосердними, готові прийти на допомогу, добрі, привітні, ввічливі, тактовні, вдячні, чесні, терпимі, щедрі.

Учні 3-6 класів Самотоївської ЗОШ І-ІІІ ступенів у складі Лемонджави Тамари, Мороз Маргарити, Ніколаїду Надії та Віти, Гончарової Юлії, Осадчої Анастасії, Комар Сніжани, Борисенко Ангеліни, Іменовської Віки та Чеховської Каріни прийняли активну участь у фестивалі, за що були нагороджені грамотами, подарунками, продуктовими наборами та грошовою премією.

Сіробаба О.О – вчитель християнської етики Самотоївської ЗОШ І-ІІІ ст.

Відправте коментарій on "«Сходинки духовності»"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*