Школа, дружня до дитини

Школа, дружня до дитини

На базі районного методичного кабінету відбувся семінар-презентація для заступників директорів з виховної роботи на тему «Школа дружня до дитини» – як складова превентивного виховання в сучасній школі». Досвід з цього питання презентував педагогічний колектив Великобобрицької ЗОШ І-ІІІ ст. під керівником заступника директора з виховної роботи Ткаченко Т.О. Дана школа визначена базовим загальноосвітнім навчальним закладом для впровадження стандартів якості превентивної освіти у Краснопільському районі та увійшла до мережі «Шкіл, дружніх до дитини». Влітку 2013 року декілька вчителів закладу пройшли підготовку на базі ОІППО педагога-тренера з проблеми методики викладання курсу «Захисти себе від ВІЛ».

Практичний психолог Кісільова М.В. з використанням інтерактивних вправ розповіла про практичну спрямованість курсу «Захисти себе від ВІЛ», а педагог-організатор Калашнікова Л.М. разом з дітьми організувала проведення інтерактивної виставки «Маршрут безпеки», на станціях якої старшокласники розв’язували різноманітні життєві ситуації.

Досвідом проведення занять факультативного курсу «Екологія особистості і родини у формуванні соціальної компетентності учня» поділилася класний керівник 10 класу Дюкарєва О.О.

Питання, які розглядалися на семінарі викликали великий інтерес у присутніх. Заступники директорів з виховної роботи дуже вдячні за змістовний та цікавий семінар.

Керівник семінару, методист РМК Середа Н.І.

Школа, дружня до дитини

Відправте коментарій on "Школа, дружня до дитини"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*