«Що? Де? Коли?»

«Що? Де? Коли?»

Першого квітня у обласному центрі радо зустрічала гостей Українська академія банківської справи. Незважаючи на всесвітній день гумору привід для зустрічі був дуже серйозним. З метою запровадженням європейських стандартів освіти в Україні, поглиблення вивчення предмета “Правознавство” у шкільній програмі, посилення юридичної грамотності учнів загальноосвітніх шкіл області та з метою виявлення обдарованих учнів кафедра державно-правових дисциплін ДВНЗ «Українська академія банківської справи Національного банку України» за підтримки Обласного управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації та Сумської міської дитячо-молодіжної громадської організації «Інтелект-клуб» на базі юридичного факультету Академії провели інтелектуальну гру «Що? Де? Коли?» з правознавства для учнів загальноосвітніх шкіл міста Суми та області. Цей безпрецедентний за своїм масштабом захід відбувся вперше, тому знаково що честь району захищала команда Краснопільської гімназії у складі учнів 6(10) класу «Fortis».

Інтелектуальна гра складалася із двох раундів, кожен з яких включав у себе дванадцять запитань, на обговорення командою кожного запитання давалася одна хвилина, по закінченні якої письмову відповідь мав дати капітан. Зміст запитань вимагав від юних правознавців всесторонньої обізнаності та ґрунтовних знань.

Високий рівень культури проведення заходу, цікаві запитання та дух змагання інтелектів не залишив байдужими нікого. Організатори висловили сподівання, що інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?» стане доброю традицією для визначення най розумніших та най кмітливіших юних правознавців.

Ткаченко О.С.

Відправте коментарій on "«Що? Де? Коли?»"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*