Семінар-практикум для вчителів, які викладають образотворче мистецтво

Семінар-практикум для вчителів, які викладають образотворче мистецтвоСемінар-практикум для вчителів, які викладають образотворче мистецтво

«Мистецтво – це своєрідний камертон цивілізації, універсальний   спосіб мислення,здатний формувати не просто людину розумну, а людину духовну»   Л.М.Масол

Сучасні тенденції розвитку технологій настільки кардинально змінюють наше повсякденне життя, що вже складно уявити собі існування без багатьох технологічних пристроїв. Людство стає більш прогматичним, жорстоким і саме в цей час дуже важливо не втратити духовність, романтизм.

Предмети художньо-естетичного циклу спрямовані на розвиток емоційно-почуттєвої сфери учнів, формування їх художньо-образного, асоціативного, критичного мислення; створення сприятливих умов для продукування креативних ідей, реалізацію власних творчих потреб у художній діяльності та пізнанні. Водночас, через образний зміст творів мистецтва, відкриваються широкі можливості  ефективно впливати на формування патріотизму, моралі та інших загальнолюдських цінностей.

24.10.2018 року на базі Славгородської ЗОШ І-ІІІст. відбувся семінар-практикум для вчителів, які викладають образотворче мистецтво, за темою «Формування духовно багатої, зорієнтованої на творчу діяльність особистість».

До присутніх із вітальними словами звернулись учні закладу та директор Муквич В.І.

Вчителі образотворчого мистецтва закладів загальної середньої освіти району здійснили віртуальну екскурсію закладом та відвідали шкільні музеї: декоративно-ужиткового та історії села.

Павлюченко Н.Є., учитель образотворчого мистецтва, запросила вчителів на урок в 6-й клас за темою «Фантастичний пейзаж. Особливості реального і фантастичного пейзажів. Роль перспективи, тла у картині». На завершення уроку учні із своїх малюнків створили фантастичне місто.

А для вчителів Наталія Євгеніївна провела майстер-клас «Барвисте диво українського народного розпису. Петриківський розпис». Кожному вдалося створити свій шедевр завдяки порадам, практичній допомозі досвіченого вчителя, яка ознайомила всіх з особливостями петриківського розпису.

Запроповані  Павлюченко Н.Є. в ході семінару форми роботи дозволять учителям вдосконалити власні методичні напрацювання та використовувати їх в своїй роботі.

  Середа Н.І.,

методист райметодкабінету

Семінар-практикум для вчителів, які викладають образотворче мистецтво
Семінар-практикум для вчителів, які викладають образотворче мистецтво

Відправте коментарій on "Семінар-практикум для вчителів, які викладають образотворче мистецтво"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*