Семінар класних керівників

Семінар класних керівників

18 квітня 2019 року в Покровській ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся районний семінар класних керівників на тему «Формування системи національно-патріотичного виховання  учнівської молоді в умовах сьогодення».

Присутні класні керівники закладів загальної середньої освіти переглянули  виховний захід « Повертайся живим».

Основною метою виховного заходу було формування національно свідомих громадян України, виховання поваги до захисників нашої держави, прагнення розвивати в учнів кращі риси українця-патріота, який братиме участь у формуванні майбутнього своєї держави, а саме вміння співпереживати, пробуджувати позитивні почуття і викликати засудження антигуманного і жорстокого.

У процесі підготовки були використані комп’ютерні  технології (презентації на військові теми, відео лист «Лист солдату», флешмоби), та форми роботи ( колективна, індивідуальна, робота в групах). Це було відтворено через призму мистецтва: ораторського, акторського, музично – пісенного, танцювального, художньо-зображувального. У цьому заході брали участь учні – старшокласники, але деякі компоненти відтворювалися учнями молодшої ланки.

Захід підготували керівник театрально-драматичного гуртка «Візоріум» Радченко В.І. та учитель української мови та літератури Максименко Н.В

Вчителі початкових класів Багно О.С., Волох З.В. Соляник Т.М. та вчитель музики Рудоман Т.І.,підготували і провели виховний захід «Вчимося творити добро» з учнями 1,3 та 4 класів. На початку  заходу учні налаштувалися до роботи виконавши вправу «Ласкавинка», подарувавши один одному уявну «ласкавинку» і сказали добрі побажання. Потім  за допомогою «чарівного мішечка»  поділилися  на дві групи, які виконували різні завдання: відшукували загублені слова, з’єднували частини прислів’їв, підбирали слова-асоціації до слова «добро», гралися в гру «Продовж речення» («Якщо ти добра людина, то повинна…», «Я дарую тобі …»).  Учні декламували вірші про  добро, добрі вчинки, які підготували заздалегідь. Кожен з учасників мав змогу висловити свою думку в ході заходу.

Підняли настрій та заохотили до здійснення добрих вчинків веселі пісні «Пісня про добро» та «Ми  Вкраїни діти».

В ході заходу були використані інтерактивні методи роботи: мозковий штурм, асоціативний кущ,  продовж речення.

Проблема патріотичного виховання є актуальною в наш час, особливо зважаючи на теперішні події в Україні. Отже, вибираючи і представляючи тему заходу, вчительський та учнівський колектив Покровської ЗОШ І-ІІ ступенів намагалися визначити, як події на сході України впливають на формування громадянської позиції школярів і звідси – формування національного характеру учнів.

Семінар класних керівниківСемінар класних керівниківСемінар класних керівниківСемінар класних керівниківСемінар класних керівників

Відправте коментарій on "Семінар класних керівників"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*