Семінар керівників ДНЗ і НВК

Семінар керівників ДНЗ і НВК

Відповідно до плану роботи відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської райдержадміністрації на 2016 рік на базі Краснопільського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 1 «Малятко» відбувся семінар керівників ДНЗ і НВК «Організації методичних форм роботи в дошкільному навчальному закладі».

Колибіною Л.В., методистом відділу освіти, висвітлено питання щодо технології організації, підготовки, функцій, видів та принципів планування педагогічної ради. Мигаль Т.М., завідувач дошкільного навчального закладу №1 «Малятко», поділилася досвідом з проведення практичного етапу педагогічної ради в дошкільному навчальному закладі.

У ході семінару присутні мали змогу переглянути роботу з педагогічними кадрами – ділову гру «Творчий вихователь – творчі діти», яку провела вихователь-методист закладу Безкоровайна В.М.. Учасникам заходу також була запропонована екскурсія-огляд життєдіяльності дітей у дошкільному навчальному закладі.

Керівникам надано електронну версію методичних рекомендацій щодо технології організації, підготовки та проведення педагогічної ради в дошкільному навчальному закладі для подальшого використання в педагогічній діяльності.

Відправте коментарій on "Семінар керівників ДНЗ і НВК"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*